NOVÁ VETERINA SLANÝ

Veterinární klinika Slaný - Veterinář Slaný

Aktuální informace

Změna ordinačních hodin

Od 1.3.2023 ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN (vybrané dny v měsící budeme mít zavřeno)
Pracovní příležitost

Na naši kliniku hledáme veterinárního lékaře na HPP i částečný úvazek. Zájemci prosím kontaktujte vet.soukup@tiscali.cz  

Prodáváme krmiva SPECIFIC - Veterina Slaný

Rychlý kontakt

Veterinární klinika Slaný
Plynárenská 533
274 01 Slaný

Telefon: 311 233 533
info@novaveterina-slany.cz

Naše služby

  • Interní medicína
  • Chirurgie a ortopedie
  • Stomatologie
  • Dermatologie
  • Veterinární porodnictví a gynekologie
  • Označování zvířat a cestovní náležitosti
  • Poradenství – výživa, poruchy chování, …
  • Nemoci drobných zvířat – králící, morčata, myšky, plazi
  • Přírodní medicína

MVDr. Barbora Soukupová

Barbora-Soukupova-Veterina-SlanyMilí chlupáčkové a jejich majitelé!

Vzhledem k tomu, že od ledna 2015 jsem pyšnou matkou dcery Šarloty, a od roku 2019 syna Eduarda, je moje práce na klinice dočasně omezena.
 

Pro ty, co mě ještě neznají:

Jmenuji se Barbora Soukupová a následujícím krátkým textem bych se Vám ráda trochu přiblížila.


Věta „veterinářem jsem chtěla být odmalička“ bude patrně znít jako klišé, ale v mém případě tomu bylo skutečně tak. Samozřejmě mě napadala i povolání jako princezna, herečka, indiánka nebo modelka, ale tyto představy mě rychle opustily.

Možná jsem byla trochu ovlivněna tím, že jsem měla možnost pokukovat po zvířátkách v ordinaci už od útlého věku. Největším zážitkem pro mě bylo nahlížet při práci pod ruce tátovi, a později mu i občas s něčím vypomoci. Když mě vzal “na výlet“ k ošetření koně či krávy a já směla z auta donést nějakou záhadnou lahvičku, byla jsem štěstím bez sebe.. Tak nějak mi ta čtyřnohá havěť přirostla k srdci a stala se neodmyslitelnou součástí mého života..


Již v první třídě tedy věděla, kam budou mé kroky v budoucnu směřovat. Základní škola uběhla rychle, přijímací zkoušky na gymnázium jsem zvládla a nastoupila na střední školu. Ta utekla ještě rychleji, najednou maturita, přijímačky na vysokou a stále blíže svému snu. Najednou (ani nevím jak) se ze mě stala studentka veteriny. Tam mi došlo, že tohle povolání není jen romantika a mazlení se zvířátky, ale hlavně tvrdá dřina. Dodnes mě někdy budí noční můra o tom, jak musím jít na zkoušku. Stále mám hluboko zaryté vzpomínky na bezpočet probdělých nocí strávených nad tisíci stránek knih. Univerzita mi ale také dala mnoho skvělých přátel a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Mimo jiné jsem například díky škole mohla vycestovat na měsíční stáž na Univerzitu v Illinois. Poznání jiné kultury, nových medicínských postupů a následné cestování na některá zajímavá místa Spojených států mě velice obohatilo. Také jsem strávila několik měsíců na farmě v Irsku, kde jsem celé dny trávila ve společnosti koní a psů- prostě krásný sen.

V roce 2013 jsem úspěšně dokončila studium Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Následně jsem nastoupila hned na dvě veterinární pracoviště- Nová veterina Slaný a Veterinární ošetřovna Velvary. Velmi mě těší, že máme tak skvělý tým a velice si svých kolegů vážím.


V ordinaci se zaměřuji zejména na dermatologii, rány a kočičí medicínu.

V oboru nemocí kůže úzce spolupracuji s MVDr. Rostislavou Fábikovou, která mi předává cenné zkušenosti a rady. Pod jejím vedením jsem se také začala věnovat léčebným koupelím psů a koček. Velmi ráda pracuji se zvířaty u nás „v lázních“ a mám ohromnou radost, že i oni si dokážou koupání, fénování a masáže krásně užít.

Mou srdeční záležitostí mezi pacienty jsou kočky. Obdivuji jejich eleganci, samostatnost a inteligenci. Doma jsem hrdou společnicí dvou koček. Někdy mám pocit, že kočičí pacienty do ordinace trochu přitahuji. A jsem za to ráda.

Každý vyřešený případ mne naplňuje pocitem štěstí a myšlenkou, že jsem si vybrala správné povolání. Má práce je i mým koníčkem.
Volného času mi moc nezbývá- k pracovním povinnostem mi v lednu 2015 přibyly i povinnosti mateřské.

Teď o mně víte všechno podstatné a já budu ráda, když se budu moci dozvědět i něco o Vás a Vašich čtyřnohých přátelích. Těším se na setkání u nás v ordinaci!

 

Získané certifikáty

 

Média:

Stěhujeme kočku

Zakrslí králíčci

Psí oblečky

Stříhání drápků

Internetový obchod

krmiva-eshop-veterina-velvary-slany-nove

Ověřená firma

idatabaze130-blue-all1